قیمت و خرید 36 مدل ست پارچ و لیوان شیک و جذاب و باکیفیت

ست پارچ و لیوان

شاید انتخاب ست پارچ و لیوان برای خیلی‌ها جدی نباشد. ولی باید توجه کرد که ست پارچ و لیوان به خصوص هنگام پذیرایی از میهمانان می‌توانند در زیبایی خانه و آشپزخانه‌ی شما نقش مهمی ایفا کنند. بعضی از این ست‌ها بیشتر تزئینی هستند و برخی دیگر به دلیل قیمت مناسب و دوام بالا، علاوه بر زیبایی قابل استفاده هم هستند.

 

ست پارچ و لیوان

شاید در سالهای اخیر به دلیل استفاده از شیشه‌ها و بطری‌های آب نقش پارچ در خانه‌ها کمرنگ شده باشد اما در میهمانی‌ها به خصوص برای مصرف دوغ و نوشابه همچنان از پارچ استفاده می‌شود. لیوان هم که همچنان اهمیت خود را دارد و نمی‌توان از آن صرف‌نظر کرد. پارچ و لیوان‌های شیشه‌ای مرسوم‌ترین و متداول‌ترین انواع پارچ و لیوان هستند. اینها شفاف و زیبا هستند اما به سادگی می‌شکنند یا لب‌پر می‌شوند.

پارچ و لیوان‌های کریستال و بلور قیمت بالاتری دارند و بیشتر برای دکوراسیون خریداری می‌شوند. پارچ و لیوان‌های استیل زمانی مرسوم بودند اما به مرور اهمیت خود را از دست دادند. پارچ و لیوان‌های مسی بیشتر جنبه‌ی تزیینی دارند و کمتر از آنها برای نوشیدن آب یا مایعات دیگر استفاده می‌شود.

همچنین ست پارچ و لیوان ممکن است از جنس پلاستیک یا سفال یا سرامیک باشد. پارچ می‌تواند شکل‌های مختلفی داشته باشد، مثلا طرح‌دار یا ساده باشد و بسته به جنس رنگهای مختلف و متنوعی داشته باشد. می‌تواند ساده یا طرح‌دار باشد. همچین از نظر رنگ می‌تواند یکرنگ یا چند رنگ باشد.

دسته‌ی پارچ بسیار مهم است. دسته‌ی آن باید به اندازه‌ی مقاوم باشد و همچنین راحت بشود با آن کار کرد. دهانه‌ی پارچ هم مهم است. دهانه‌ی پارچ باید طوری باشد که موقع ریختن مایعات از آن، مایعات محیط را آلوده نکنند.

اگر پارچ شیشه‌ای است به لبه‌ی پارچ دست بکشید تا تیز نباشد و خرده‌های شیشه به آن نچسبیده باشند و باعث آلودگی مایعات نشوند. دقت کنید پارچ شیشه‌ای ترک و شکستگی نداشته باشد. در مورد پارچ‌های سفال و سرامیک، کریستال و بلور هم باید دقت کنید ترک و شکستگی نداشته باشند.

در مورد لیوان ها هم دقت لازم را در این خصوص بکنید. بهتر است جنس دسته‌ی پارچ با خودش یکی باشد تا دوام آن افزایش یابد. پیوستگی دسته با بدنه به استحکام پارچ کمک می‌کند. بعضی از پارچ ها در دارند و این در باعث می‌شود تا جلوی ورود حشرات و گرد و غبار به درون ظرف گرفته شود. باید دقت کرد که پارچ و لیوان‌ها  قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را داشته باشند.

هنگام خرید پارچ و لیوان به تعداد لیوان ها دقت کنید. در یک ست ممکن است بیش از یک نوع پارچ و لیوان وجود داشته باشد، مثلا ممکن است دو پارچ با تعدادی لیوان هماهنگ با آنها در یک ست وجود داشته باشند. بعضی از پارچ‌ها ارتفاع بیشتری داشته و بعضی از آنها از قطورترند. موقع خرید پارچ و لیوان به ظرفیت پارچ هم دقت کنید.

ارتفاع پارچ از این جهت مهم است که موقع قرار دادن آن در یخچال ممکن است با محدودیت‌هایی مواجه شوید و نتوان آن را در یخچال قرار داد. موقع شستن پارچ و لیوان از اسفنج‌ها و اسکاچ‌های نرم استفاده کنید.

ما در این مقاله سعی کردیم نکات لازم و ضروری را بیان کنیم. پس امیدواریم که بعد از مطالعه‌ی این مقاله، بهترین خرید آنلاین یا حضوری را داشته باشید. با بیان نظرات خود ما را در بهبود کیفیت مقالات پپت مارکت یاری کنید. در ادامه پیشنهاداتی از بهترین مارک ها و برندها برای شما داریم. این محصولات امتحان خود را پس داده اند با خیال راحت خرید کنید.

ست پارچ و لیوان 7 پارچه کد 243

۱۱٪

۱۴۵,۰۰۰

۱۲۸,۹۰۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید