قیمت و خرید بهترین 25 مدل کرم روشن کننده قوی صورت

کرم روشن کننده

کرم روشن کننده یکی از لوازمی است که بانوان می‌توانند برای روشن کردن پوست خود، از آن استفاده کنند. مانند سایر کرم هایی که خانم ها به مقدار زیاد از آن ها استفاده می کنند. مثل کرم پودر یا کرم مرطوب کننده، کرم روشن کننده قوی هم استفاده فراوانی بین بانوان دارد. از آن جایی که رنگ پوست کاملا ژنتیکی است و نمی توان آن را به طور کلی تغییر داد. اکثر بانوان برای روشن کردن پوست خود، از این کرم استفاده می کنند.

 

کرم روشن کننده

متاسفانه تبلیغات دروغی که در سطح کشور درباره این کرم ها می شود. باعث می شود تا بانوان به استفاده از کرم های بی کیفیت روی بیاورند. نه تنها پوست آن ها روشن نمی‌ شود، بلکه ضربه شدیدی به رنگ و کیفیت پوست خود خواهند زد.

به طور کلی نمی توان انتظار زیادی از این کرم داشت و این که بگوییم دقیقا تاثیری مانند تصویری که در تبلیغات می بینید و انتظار دارید، نخواهد داشت. ممکن است استفاده از این کرم باعث روشن شدن پوست شما شود. اما به آن اندازه ای که در تبلیغات نشان داده می شود، نخواهد بود.

اما کاربرد اصلی این کرم ها هنگامی است که بخشی از پوست شما در اثر آفتاب دچار سوختگی و یا تیرگی شده است. شما می خواهید آن را به حالت اول برگردانید. بدون شک استفاده از کرم ضد آفتاب قبل از بیرون رفتن بسیار مناسب است. اما اگر از کرم ضد آفتاب استفاده نمی کنید و پوست شما دچار آفتاب سوختگی شده است. حتما از این کرم برای برطرف کردن آن سوختگی و قسمت تیره پوست، استفاده کنید.

کرم روشن کننده در داروخانه ها نیز فروخته می شود و جنبه درمانی دارد. همانطور که گفته شد این کرم ها برای درمان سوختگی ( در اثر آفتاب ) و تیرگی، توسط پزشکان تجویز خواهد شد.

استفاده از این کرم بلا مانع است اما حتما توجه داشته باشید که باید زیر نظر پزشک و تعداد دفعات کنترل شده استفاده شود. استفاده از این کرم ها بدون تجویز پزشک و به تعداد دفعات زیاد، باعث می شود تا بافت اصلی پوست شما آسیب ببیند و ممکن است به هیچ عنوان به حالت عادی باز نگردد.

مصرف سرخود و خود سرانه از کرم روشن کننده، باعث ایجاد لک و پیس بر روی پوست شما خواهد شد و غیر از این، نتیجه دیگری نخواهد داشت. سعی کنید حتما زیر نظر پزشک خود این کرم را مصرف کنید و از مصرف زیاد آن نیز، خودداری کنید.

سعی کنید همواره از بهترین کرم روشن کننده قوی پوست استفاده کنید و از جنس بی کیفیت و بد این وسیله، به هیچ عنوان استفاده نکنید. اگر قصد دارید که از جنس بی کیفیت کرم روشن کننده استفاده کنید، بهتر است از این کار پرهیز کنید و از کرم روشن کننده استفاده نکنید. استفاده از کرم روشن کننده بی کیفیت باعث می شود تا پوست شما آسیب جدی و شدیدی ببیند.

 

جمع بندی نهایی

استفاده از کرم روشن کننده حتما زیر نظر پزشک متخصص باشد و به هیچ عنوان به صورت خودسرانه از این کرم استفاده نکنید؛ استفاده از این کرم به تعداد دفعات زیاد در طول روز، عارضه های نسبتا زیادی دارد و به بافت پوست شما آسیب می زند و باعث ایجاد لک و پیس بر روی پوست شما خواهد شد.

ما در این مقاله سعی کردیم نکات لازم و ضروری را بیان کنیم. پس امیدواریم که بعد از مطالعه‌ی این مقاله، بهترین خرید آنلاین یا حضوری را داشته باشید. با بیان نظرات خود ما را در بهبود کیفیت مقالات پپت مارکت یاری کنید. در ادامه پیشنهاداتی از بهترین مارک ها و برندها برای شما داریم، این محصولات امتحان خود را پس داده اند با خیال راحت خرید کنید.

کرم روشن کننده ثمین 50ml

٪

۴۸,۵۰۰

۳۰,۳۰۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید