معرفی و راهنمای خرید 36 مدل کت زنانه مجلسی برای مجالس ویژه

کت زنانه

خیلی از خانم ها پوشش تک کت را دوست دارند. برای دوخت کت زنانه مجلسی از پارچه های ساده و طرح دار استفاده می شود که هر یک از این طرح ها زیبایی و جذابیت خاصی را به استایل خانم ها می بخشند. کت های زنانه در طرح های کوتاه و بلند دوخته می شوند که انتخاب اندازه قد کت به فرم اندام و اندازه قد و سایر ویژگی های ظاهری فرد بستگی دارد. در این بخش از پپت مارکت قصد داریم درمورد کت های زنانه با کیفیت خوب صحبت کنیم.

اگر شما فردی قد بلند و دارای اندامی مناسب هستید. بهتر است برای جذابیت بیشتر و بهتر دیده شدن کت های بلند را برای پوشیدن انتخاب نمایید. کت های کوتاه نیز برای خانم های قد کوتاه انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند.

کت شلوار زنانه

تک کت لباسی که برای هر نوع میهمانی و جشنی مورد استفاده قرار می گیرد. پس باید در انتخاب و ست کردن رنگ آن با دیگر لباس ها دقت شود. بلوز نوعی کت اسپورت و راحت است که اکثر خانم های جوان و دختر خانم های اهل شیک پوشی از آن استفاده می کنند.معمولا از پارچه ای با دوام دوخته شده است. کت بلوز در اصل به عنوان بخشی از یونیفرم هواپیمایی ها، مدارس و باشگاه های ورزشی طراحی شده بود. ولی کم کم به عنوان پوشاک اسپورت رایج شد.

 

انواع مدل یقه کت زنانه

کت زنانه مجلسی و اسپرت مدل یقه های مختلفی دارد که انتخاب آن بستگی به سلیقه و فرم اندام شما دارد. برای اینکه بتوانید بهترین مدل یقه را برای طرح یقه کت خود انتخاب کنید باید با انواع یقه کت زنانه آشنا باشید.

یقه انگلیسی یکی از مدل های پرطرفدار و رایج یقه برای کت زنانه است که البته کمی قدیمی شده است. مدل یقه های ساده تری برای کت های زنانه وجود دارد که مد هستند و بسیار شیک اند.

برای اینکه برای هر مدل یقه ای اسم و اصطلاح استفاده نکنیم و درک مطلب بهتر و واضح تر انجام شود. در ادامه همین مقاله عکس انواع کت را با یقه های متفاوت قرار دادیم می توانید از این مدل های کت ها ایده بگیرید.

استفاده از یقه های خاص برای کت مجلسی می تواند سبب جذابیت بیشتر کت شما گردد. دقت کنید که در خرید یقه های خاص برای کت مجلسی زنانه، باید بدانید که با این کت، شلوار می خواهید بپوشید یا دامن! چرا که هر کدام از این ها نیاز به انتخاب مدل جداگانه تری از کت های مجلسی دارند.

توجه داشته باشید که اگر قصد دارید کت و شوار بپوشید باید  کت مجلسی یقه دار زنانه شما به صورت اندامی آماده شده باشد و شلوار راسته نیز با این کت، جذابیت بی نظیری ایجاد می کند. اگر قد کوتاهی دارید. انتخاب کت هایی که دقیقا بر روی کمر شما قرار می گیرند سبب، بلند تر دیده شدن قد شما می گردد.

 

سخن آخر

یافتن کت زنانه مناسب چالش بزرگی است و اگر بی‌دقتی کنید. واقعا بد و عجیب و غریب به نظر می‌رسید. پس حتما باید قبل از خرید اطلاعات کاملی نسبت به سایز، هیکل و رنگ پوست خود داشته باشید و طبق آن، کت مناسبی تهیه کنید.

ما در این مقاله سعی کردیم تمام نکات لازم جهت خرید یک کت زنانه زیبا را بیان کنیم. مدل‌های مختلف را نیز معرفی کردیم. پس امیدواریم که بعد از مطالعه‌ی آن، بهترین خرید آنلاین یا حضوری را داشته باشید.