معرفی و خرید 22 مدل کیف پول مردانه بهترین مارک با چرم فوق العاده و ارزان

کیف پول مردانه

یکی از وسایل کاربردی و ضروری که آقایان به آن نیاز دارند، کیف پول مردانه است. اگر شما با دوستان یا آشنایان خود می خواهید برای خرید بروید و یا به یک رستوران شیک و لاکچری دعوت شده اید و هنگامی که می خواهید صورت حساب خود را پرداخت کنید و کیف پول شما کهنه باشد، حس بدی به شما در مقابل دوستان و آشنایان دست می دهد.

 

کیف پول مردانه

اگر شما ظاهری شیک، زیبا و لاکچری دارید، بهتر است که کیف پول شما هم زیبا و جذاب باشد. کیف پول انواع مختلف با تنوع رنگ و جنس دارد که می توانید به راحتی آن ها را در بازار مشاهده کنید.

برخی از کیف های پول از جنس چرم هستند که بهترین نوع کیف پول بوده که از نظر جنس و کیفیت، دوام بالا، عمر طولانی و رنگ های گوناگونی دارند. اما اغلب رنگ مشکی، قهوه ای تیره و قهوه ای روشن، پر استفاده ترین رنگ های کیف پول مردانه می باشند.

کیف پول از جنس چرم، یا از چرم طبیعی ساخته شده اند و یا از چرم مصنوعی بهره گرفته اند. کیف های پول چرم طبیعی، هم ماندگاری بالایی دارند و هم شیک و با کیفیت هستند. اما قیمت بالای آن متناسب با درآمد همه افراد جامعه نیست.

در کنار کیف پول های چرم طبیعی، کیف پول های چرم مصنوعی نیز تنوع بالایی در رنگ، مدل و طرح دارند. کیفیت این نوع کیف پول مردانه، معمولی است و قیمت مناسب دارد که برای تمامی اقشار جامعه مناسب می باشد.

کیف پول های مردانه انواع مختلفی دارند. کیف پول جیبی، کتی، دو لت و سه لت از انواع کیف پول های مردانه می باشند. کیف پول مردانه جیبی سایز و ابعاد کوچکی نسبت به سایر کیف پول ها دارد. برای این که بیشتر در جیب شلوار قرار می گیرد، باید باریک و نازک و کم حجم باشد.

کیف پول کتی، معمولا مستطیل شکل می باشد که به آن کیف پول پالتویی هم گفته می شود. این نوع کیف ها معمولا دو لت هستند. در قسمت داخل خود فضای زیادی برای قرار دادن انواع وسایل از قبیل کارت های پول و کارت ملی وجود دارد.

این نوع کیف پول، باریک، ظریف و زیبا می باشند. کیف پول مردانه انواع دیگری نیز دارد. می توان به کیف پول مردانه لاکچری، اسپورت و چرم دست دوز اشاره کرد.

نکات مهمی که در هنگام خرید کیف پول در نظر داشت. این است که مدلی را که انتخاب می کنید. با سلیقه و تیپ شما تناسب داشته باشد. خوشبختانه، امروزه کیف پول ها از تنوع مدلی و رنگی فراوانی برخوردار هستند.

کیف پول های کوتاه یا بلند در بازار موجود است که شما می توانید با توجه به حجم و سنگینی کار، آن ها را خریداری کنید. جنس کیف هم از دیگر عوامل مهم هنگام خرید می باشد که باید توجه ویژه ای به آن داشته باشید.

سعی کنید جنس کیف پول مردانه را به گونه ای انتخاب کنید که متناسب با بودجه شما باشد و از جنس های قابل شستشو بهره بگیرید.

 

سخن پایانی

ما در این مقاله سعی کردیم نکات لازم و ضروری را بیان کنیم. پس امیدواریم که بعد از مطالعه‌ی این مقاله، بهترین خرید آنلاین یا حضوری را داشته باشید. با بیان نظرات خود ما را در بهبود کیفیت مقالات پپت مارکت یاری کنید. در ادامه پیشنهاداتی از بهترین مارک ها و برندها برای شما داریم. این محصولات امتحان خود را پس داده اند با خیال راحت خرید کنید.

 

کیف پول چرم دیاکو مدل 258

۵۱٪

۴۵,۰۰۰

۲۲,۰۰۰ تومان

کیف پول چرم زیگما مدل گیسونا کد S600

۵۱٪

۲۵۵,۰۰۰

۱۲۵,۰۰۰ تومان

کیف پول چرم دیاکو کد ۲۵۵

۵۹٪

۹۵,۰۰۰

۳۹,۰۰۰ تومان

کیف پول چرم جانتا مدل 124

۳۵٪

۳۳۰,۰۰۰

۲۱۴,۵۰۰ تومان

کیف پول چرم دیاکو مدل 251

۷۰٪

۲۵۰,۰۰۰

۷۴,۰۰۰ تومان

کیف پول چرم دیاکو مدل259

۵۴٪

۵۹,۰۰۰

۲۷,۰۰۰ تومان

کیف پول چرم دیاکو کد mp250

۱۳٪

۳۲,۰۰۰

۲۸,۰۰۰ تومان

کیف پول مردانه چرم ماکان کد psh 2

۵۰٪

۱۲۸,۰۰۰

۶۴,۰۰۰ تومان

کیف پول کد 316

۲۶٪

۱۲۰,۰۰۰

۸۹,۰۰۰ تومان

کیف پول مردانه چرم آرتان کد 80000

۴۰٪

۲۵۰,۰۰۰

۱۵۰,۰۰۰ تومان

کیف پول مردانه آدین چرم مدل DM14.1.nw

۴۰٪

۲۴۵,۰۰۰

۱۴۷,۰۰۰ تومان

کیف پول چرم آرا مدل jkj008

۴۳٪

۱۳۵,۰۰۰

۷۶,۹۵۰ تومان

کیف پول آدین چرم مدل DM9

۲۰٪

۲۱۰,۰۰۰

۱۶۸,۰۰۰ تومان

کیف پول مردانه چرم آرا مدل k017

۵۱٪

۱۲۰,۰۰۰

۵۹,۰۰۰ تومان

کیف پول مردانه مدل کوروش

۲۰٪

۸۴,۱۳۰

۶۷,۳۰۰ تومان

کیف پول مردانه آدین چرم کد DM78

۴۰٪

۲۶۴,۰۰۰

۱۵۹,۰۰۰ تومان

کیف پول چرم آرا کد 001

۳۳٪

۶۷,۰۰۰

۴۵,۰۰۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید