معرفی و خرید 35 مدل مداد لب های باکیفیت با قیمت عالی

مداد لب

مداد لب یکی از لوازم آرایشی بانوان است که از طرفداران کمتری نسبت به رژلب برخوردار است. بسیاری از بانوان هنوز کاربرد مداد لب را نشناخته اند و استفاده از رژلب را برای زیبا کردن لب های خود، کافی می دانند.

 

مداد لب

بدون شک رژلب فقط برای رنگی کردن لب های شما کاربرد دارد و کاربرد دیگری غیر از این نخواهد داشت. اما استفاده از مداد لب های باکیفیت می تواند به لب های شما موارد جدید اضافه کند.

برای مثال اگر علاقه دارید لب های حجیم و پُری داشته باشید. بدون شک باید از مداد لب های باکیفیت استفاده کنید و استفاده از رژلب برای این کار اشتباه خواهد بود. چرا که رژلب چنین قابلیتی ندارد و برای این کار ساخته نشده است.

بسیاری از بانوان می گویند که استفاده از مداد تاثیری در زیبایی لب ها نخواهد داشت. اما لازم به ذکر است که حجیم بودن لب یکی از مهم ترین مسائلی است که باعث زیبایی لب ها و در نتیجه صورت خواهد شد.

استفاده از مداد لب های باکیفیت برای خانم هایی که لب های نازکی دارند و یا لب های پایین و بالای آن ها یکسان نیست، پیشنهاد می شود. پیشنهاد می شود برای حجیم تر شدن لب های خود، از رژلب هایی با رنگ طبیعی و ملایم و مداد لب رنگ تیره استفاده کنید.

ترکیب مداد و رژلب های روشن و براق بسیار زیبا خواهد بود. رژلب های مایع خاصیت براق و درخشان کنندگی دارند که می توانید با استفاده از آن ها، لب های خود را زیبا تر نشان دهید و در نهایت نیز با استفاده از مداد، به حجیم نشان دادن لب های خود، کمک کنید.

استفاده از مداد باعث ماندگاری بیشتر نیز خواهد شد. البته جالب توجه است که از مداد می توانید به جای رژلب نیز استفاده کنید. مداد خاصیت ماندگاری بسیار بیشتری نسبت به رژلب دارد و برای مدت طولانی تری بر روی لب باقی خواهد ماند.

به دلیل ماندگاری بالا، استفاده از مداد به جای رژلب در بین بانوان نیز رواج یافته است. به طور کلی باید گفت کاربرد اصلی مداد، حجیم تر نشان دادن لب ها می باشد و به هیچ عنوان برای رنگ کردن لب ساخته نشده است.

مداد قیمت های متفاوت و گوناگونی دارد که این تفاوت قیمت ها به دلیل جنس و برند آن ها خواهد بود. برای مثال مداد لبی با برند بسیار معروف به هیچ عنوان نمی تواند هم قیمت با مداد برند متوسط رو به پایین باشد.

جنس مداد نیز در قیمت تاثیر گذار خواهد بود. برای مثال مداد لبهایی که خاصیت ماندگاری بالایی دارند را نمی توان هم قیمت با مداد لب هایی با خاصیت ماندگاری متوسط دانست و مطمئنا تفاوت هایی با یکدیگر از نظر قیمتی خواهند داشت.

 

جمع بندی نهایی

پیشنهاد می شود برای زیبا و حجیم نشان دادن لب های تان، از مداد به عنوان مکمل و کامل کننده رژلب استفاده کنید و به هیچ عنوان مداد لب را بی کاربرد و بی اهمیت ندانید؛ حتی ممکن است تاثیر استفاده از مداد در زیبایی صورت تان، بسیار بیشتر از تاثیری باشد که استفاده از رژلب در زیبایی صورت خواهد گذاشت.

ما در این مقاله سعی کردیم نکات لازم و ضروری را بیان کنیم. پس امیدواریم که بعد از مطالعه‌ی این مقاله، بهترین خرید آنلاین یا حضوری را داشته باشید. با بیان نظرات خود ما را در بهبود کیفیت مقالات پپت مارکت یاری کنید.

مداد لب گاش مدل ولوت تاچ شماره 217

۵۱٪

۴۵,۰۰۰

۲۲,۰۵۰ تومان

مداد لب ال ای گرل شماره P506

۶۰٪

۵۰,۰۰۰

۲۰,۰۰۰ تومان

مداد لب گاش مدل ولوت تاچ شماره 212

۵۱٪

۴۵,۰۰۰

۲۲,۰۵۰ تومان

مداد لب گاش مدل ولوت تاچ شماره 245

۵۱٪

۴۵,۰۰۰

۲۲,۰۵۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید