معرفی و خرید 35 مدل مداد لب های باکیفیت با قیمت عالی

مداد لب

مداد لب یکی از لوازم آرایشی بانوان است که از طرفداران کمتری نسبت به رژلب برخوردار است. بسیاری از بانوان هنوز کاربرد مداد لب را نشناخته اند و استفاده از رژلب را برای زیبا کردن لب های خود، کافی می دانند.

 

مداد لب چیست؟

خط لب یا همان مداد لب ،لوازم ارایشی لب است که باعث میشود لب های شما رو زیبا و جذاب نشان دهد.اگر میخواهید لب های بزرگتر و برجسته تری داشته باشین از مداد لب استفاده کنید

مداد لب بیشتر برای افرادی مناسب است که لب های باریک دارند یا افرادی لب پایین با لب بالا اندازه یکسانی ندارند. مداد لب را هم میتوان به عنوان رژ لب استفاده کرد اگر میخواهید ماندگاری رژ بیشتر باشد بهتر است بعد از زدن رژ لب از مداد لب استفاده کنید.

استفاده از مداد لب بسیار آسان هست ،مداد لب رنگ های مختلفی دارد بیشتر  برای پوشاندن قسمت بیرونی لب مورد استفاده قرار میگیرد.

 

مداد لب

بدون شک رژلب فقط برای رنگی کردن لب های شما کاربرد دارد و کاربرد دیگری غیر از این نخواهد داشت. اما استفاده از مداد لب های باکیفیت می تواند به لب های شما موارد جدید اضافه کند.

برای مثال اگر علاقه دارید لب های حجیم و پُری داشته باشید. بدون شک باید از مداد لب های باکیفیت استفاده کنید و استفاده از رژلب برای این کار اشتباه خواهد بود. چرا که رژلب چنین قابلیتی ندارد و برای این کار ساخته نشده است.

بسیاری از بانوان می گویند که خرید مداد لب تاثیری در زیبایی لب ها نخواهد داشت. اما لازم به ذکر است که حجیم بودن لب یکی از مهم ترین مسائلی است که باعث زیبایی لب ها و در نتیجه صورت خواهد شد.

استفاده از مداد لب های باکیفیت برای خانم هایی که لب های نازکی دارند و یا لب های پایین و بالای آن ها یکسان نیست، پیشنهاد می شود. پیشنهاد می شود برای حجیم تر شدن لب های خود، از رژلب هایی با رنگ طبیعی و ملایم و مداد لب رنگ تیره استفاده کنید.

ترکیب مداد و رژلب های روشن و براق بسیار زیبا خواهد بود. رژلب های مایع خاصیت براق و درخشان کنندگی دارند که می توانید با استفاده از آن ها، لب های خود را زیبا تر نشان دهید و در نهایت نیز با استفاده از مداد، به حجیم نشان دادن لب های خود، کمک کنید.

استفاده از مداد باعث ماندگاری بیشتر نیز خواهد شد. البته جالب توجه است که از مداد می توانید به جای رژلب نیز استفاده کنید. خرید مداد لب هایی که خاصیت ماندگاری بسیار بیشتری نسبت به رژلب دارند و برای مدت طولانی تری بر روی لب باقی خواهد ماند.

به دلیل ماندگاری بالا، استفاده از مداد به جای رژلب در بین بانوان نیز رواج یافته است. به طور کلی باید گفت کاربرد اصلی مداد، حجیم تر نشان دادن لب ها می باشد و به هیچ عنوان برای رنگ کردن لب ساخته نشده است.

مداد قیمت های متفاوت و گوناگونی دارد که این تفاوت قیمت ها به دلیل جنس و برند آن ها خواهد بود. برای مثال مداد لبی با برند بسیار معروف به هیچ عنوان نمی تواند هم قیمت با مداد برند متوسط رو به پایین باشد.

جنس مداد نیز در قیمت تاثیر گذار خواهد بود. برای مثال خرید مداد لب هایی که خاصیت ماندگاری بالایی دارند را نمی توان هم قیمت با مداد لب هایی با خاصیت ماندگاری متوسط دانست. مطمئنا تفاوت هایی با یکدیگر از نظر قیمتی خواهند داشت.

 

انواع خط لب:

۱.خط لب ماتیکی: خط لب ماتیکی بر خلاف رژ نوک تیز و باریکی دارد که شما می توانید به آسانی خط لب زیبا بکشید. می توان به عنوان رژ لب هم استفاده کرد. ظاهری بسیار زیبا و جذاب به لب می دهد. خط لب ماتیکی غلطت بیشتر دارد و تاثیر بیشتری بر روی لب دارد.

۲.خط لب مدادی: با استفاده از خط لب مدادی می توانید یک خط لب بسیار زیبا و دقیق تر بکشید برای اینکه با استفاده خط لب مدادی، خط لب دقیق تر بکشید. پیشنهاد میکنم قبل از کشیدن مداد لب را با تراش آرایشی بتراشید، خط لب مدادی بافت کرمی و نرمی دارد این امر باعث میشود به راحتی روی لب کشیده شود.

۳.خط لب مومی: خط لب مومی شبیه خط لب مدادی است. اما خط لب مومی نوک آن پهن و کلف تر است خط لب مومی گیاهی هست رنگدانه های زیادی بر روی لب میگذارد. خط لب مومی در اندازه های بزرگ و کوچک به فروش می رسد مداد های بزرگ بیشتر لب را می پوشاند. اما مداد های کوچک خط لب های دقیق تر می توان کشید.

 

خط لب از چه موادی تشکیل شده هست؟

خط لب از روغن (رنگ دانه) و موم تشکیل شده است. خط لب یا همان مداد لب هم مانند رژ لب از مواد گیاهی ( اورگانیک) و یا شیمیایی تشکیل شده است. روغن موجود در خط لب نسبت به رژ کمتر است اما موم آن بیشتر از رژ لب است. این امر باعث میشود آسان تر و خیلی دقیق تر کشیده شود. قبل خرید خط لب باید توجه کنید از چه موادی تشکیل شده و برند آن چیست.

 

چند نکته بسیار مهم در انتخاب رنگ خط لب:

خط‌لب را می توانید به جای رژ لب استفاده کنید. خط لب ماندگاری بیشتری دارد. مخصوصا در مراسم عروسی کاربرد دارد. اگر می خواهید رژ لب ماندگاری بیشتری داشته باشد. بعد از زدن رژ لب میتوانید هم رنگ رژتان از خط لب تمام لب تان را پوشش دهید. این امر باعث می شود که ماندگاری رژتان بیشتر شود.

 

انتخاب رنگ خط لب:

برای اینکه لب زیباتری داشته باشید. پیشنهاد می کنیم از خط لب استفاده کنید که یک الی دو درجه از رنگ رژ تان تیره باشد. باعث می شود لب های شما ضخیم تر نشان دهد اما اگر می خواهید لب های ظریف و باریک داشته باشید. پیشنهاد می شود که از خط لب کم رنگ تری استفاده کنید .

 

مراحل کشیدن خط لب:

ابتدا باید لب هایتان تمیز کنیداز مرطوب کننده استفاده کنید. اگر لب هایتان پوست اضافی دارد حتما آن هارا تمیز کنید. بعد خیلی کم کرم پودر به لب هایتان بزنید. بعد مدادی را انتخاب کنید که با رنگ پوست و رنگ لب و رژتان هم خوانی داشته باشد. قبل از کشیدن خط لب حتما آن را بتراشید.

اگر لب های بزرگ و پهن تری دارید نیاز نیست خط لب را بیشتر از خط اصلی لب بکشید. بهتر است آن در خط اصلی لب کشیده شود. از لب بالایی شروع کنید.برای کشیدن خط لب از خط اصلی لب های بالایی تان شروع کرده و در وسط آن شکلی شبیه به X بکشید و سپس در قسمت دو گوشه لب هایتان، علامت هایی را مشخص کنید.

هنگامی که این کار را انجام دادید، از انتهای X تا نقطه ای که مشخص کرده اید را خط کشیده و در انتها با استفاده از یک براش رژ لب،‌خط لب را کاملا محو کنید. بعد از آن که لب بالایی تمام شد لب پایین را خط لب بکشید. باید دقت کنید مداد را خیلی آرام و با احتیاط فشار دهید تا یک خط  یک دست و مرتب کشیده شود.

اما توجه داشته باشید در لب پایین سعی کنی خط را بیرون تر از خط اصلی لب نکشید. باعث می شود لب هایتان زیبایی خود را از دست بدهد. توجه کنید به هیچ وجه خط لب تان پهن نکشید. باعث می شود فرم اصلی لب از بین برود. بعد از آنکه خط لب را کشیدید رژ لب شما بهتر است یک درجه از خط لب شما روشن تر باشد.

 

در خرید مداد لب به چه نکاتی باید توجه کنیم:

یکی از مهم ترین ویژگی مداد لب با کیفیت باید به آسانی روی لب کشیده شود و بافت سبک و نرمی داشته باشد.مداد لب خوب و با کیفیت خیلی روان روی لب کشیده می شود و شما نیاز ندارین به مداد فشار وارد کنید. وقتی مداد لب روی لب میکشید باید تکه تکه نشود.

بافت یکسان داشته باشد بهتر است مداد لب گیاهی انتخاب کنید مداد لب هایی که از مواد شیمیایی درست شده اند خطرناک هست و سلامت پوست را به خطر می ندازد. مداد لب با کیفیت و برند خوب حاوی ویتامین Eهست. مداد لب های باکیفیت که حاوی این نوع ویتامین هستند به لب های شما اسیب نمی رساند و لب را پوسته پوسته نمی کند.

یکی از مهم ترین ویژگی ها در خرید مداد لب، عدم وجود سرب در آنهاست. سرب ماده شیمیایی هست برای ماندگاری رنگ به آن اضافه می کنند. بهتر است از رژ لب های بدون سرب خریداری کنید. اگر جنس خط لب خوب نباشد نمی تواند لب را پوشش دهد.

 

جمع بندی نهایی

پیشنهاد می شود برای زیبا و حجیم نشان دادن لب های تان، از مداد به عنوان مکمل و کامل کننده رژلب استفاده کنید و به هیچ عنوان مداد لب را بی کاربرد و بی اهمیت ندانید؛ حتی ممکن است تاثیر استفاده از مداد در زیبایی صورت تان، بسیار بیشتر از تاثیری باشد که استفاده از رژلب در زیبایی صورت خواهد گذاشت.

ما در این مقاله سعی کردیم نکات لازم و ضروری را بیان کنیم. پس امیدواریم که بعد از مطالعه‌ی این مقاله، بهترین خرید آنلاین یا حضوری را داشته باشید. با بیان نظرات خود ما را در بهبود کیفیت مقالات پپت مارکت یاری کنید.