قیمت و خرید 32 مدل مداد ابرو بهترین مارک و باکیفیت

مداد ابرو

مداد ابرو یکی دیگر از لوازم آرایشی های مهم بانوان به حساب میاد. امروزه اکثر بانوان در مجالس و میهمانی ها، علاقه به داشتن ابرو های پر پشت و پر رنگ دارند. ممکن است شخصی فرصت مناسب برای رفتن به آرایشگاه و آرایش ابرو های خود را نداشته باشد. به همین دلیل بهترین مداد ابرو می تواند کاربردی ترین و موثر ترین وسیله ای باشد که باعث می شود ابروی شما پر پشت تر و البته پر رنگ نشان داده شود.

 

مدادهای ابروی عالی

مداد ابرو یا همان مداد چشم، مدادی است که به جای کربن، مواد آرایشی دارد. مورد استفاده اکثر گریمور ها و خانم هایی می باشد که علاقه به داشتن ابرو های پر پشت و البته پر رنگ دارند.

شکل مدادی این وسیله باعث می شود که بسیار کاربردی باشد. کار کردن با آن نیز بسیار راحت خواهد بود. این وسیله را به راحتی می توانید در هر مکانی استفاده و با خود حمل کنید و نیاز به فضای زیادی نخواهد داشت.

استفاده از بهترین مداد ابرو بسیار راحت می باشد. شما می توانید به راحتی مانند مداد و نوشتن، ابرو های خود را حالت دهید و به هر شکلی که علاقه دارید، در بیاورید.

بسیاری از بانوان برای زیبا کردن ابرو های شان، آن ها را می تراشند و بعضا کوتاه می کنند. اما به این بانوان توصیه می کنیم که حتما از مداد ابرو استفاده کنند. تاثیر بسیار خوب و فوری آن را ببینند و مطمئن باشند که دیگر از روش تراشیدن برای زیبایی ابرو های خود استفاده نخواهند کرد.

لازم به ذکر است که مداد ابرو انواع مختلفی مانند، مداد ابرو ژل، مداد سنتی ابرو، آرایش پودری، پوماد ابرو که ماده ای روغنی و تقریبا خوشبو است و قلم هاشور دارد که هر کدام از این مدل ها برای کار مخصوصی مورد استفاده قرار می گیرد.

از آن جایی که ابرو یکی از مهم ترین عضو بدن شما در آرایش می باشد. بدون شک زیبایی آن تاثیر بسیار زیادی را در زیبایی چهره و صورت شما خواهد گذاشت و باید حتما به زیبایی ابروی خود توجه داشته باشید.

قطعا کم پشت بودن و نازک بودن ابروی یک زن، نمی تواند مسئله خوشایندی برای او باشد و مطمئنا به فکر افزایش حجم ابرو های خود خواهد بود. با استفاده از مداد ابرو می توان به صورت فوری و کاملا سریع، حجم ابرو ها را در ظاهر پر تر و البته حجیم تر نشان داد و از شر ظاهر بد ابروی نازک و کم پشت برای ساعت های طولانی خلاص شد.

البته شکل ابروی شما متناسب با صورت تان خواهد بود و باید مدل های مختلف ابرو را در سایت های اینترنتی مشاهده کنید تا بتوانید شکل واقعی ابروی خود را بشناسید و با توجه به آن، از مداد ابرو بهره بگیرید.

شناختن خط شروع ابرو، خط پایان ابرو و همچنین قوس آن، یکی از مهم ترین مسائل در استفاده از بهترین مداد ابرو خواهد بود. مطمئنا اگر بتوانید خط شروع، پایان و قوس ابروی تان را پیدا کنید، به راحتی ابروی خود را آرایش خواهید کرد و مطمئنا عملکرد بهتری خواهید داشت.

 

جمع بندی نهایی

اگر به دنبال روش فوری برای پر پشت و پر رنگ نشان دادن ابرو های خود هستید، بدون مناسب ترین انتخاب برای شما استفاده از مداد ابرو خواهد بود؛ تاثیر فوری مداد ابرو را می توانید بعد استفاده از آن مشاهده کنید و از آن لذت ببرید.

ما در این مقاله سعی کردیم نکات لازم و ضروری را بیان کنیم. پس امیدواریم که بعد از مطالعه‌ی این مقاله، بهترین خرید آنلاین یا حضوری را داشته باشید. با بیان نظرات خود ما را در بهبود کیفیت مقالات پپت مارکت یاری کنید.

مداد ابرو اتود مدل 35

٪

۱۱,۴۰۰ تومان

مداد ابرو اتود شماره 35

۱۷٪

۲۱,۸۰۰

۱۸,۰۰۰ تومان

مداد ابرو اتود مدل 32

٪

۱۱,۵۲۰ تومان

مداد ابرو اتود مدل 31

۵۲٪

۲۰,۱۰۰

۹,۵۹۰ تومان

مداد ابرو اتود شماره 33

۵۲٪

۲۰,۰۰۰

۹,۶۰۰ تومان

مداد ابرو اتود شماره 34

۳۹٪

۲۱,۹۹۰

۱۳,۴۰۰ تومان

مداد ابرو دونادیا شماره 07

۴٪

۵۷,۰۰۰

۵۴,۵۰۰ تومان

مداد ابرو دیپ رومانس شماره 702

۱۰٪

۷۵,۰۰۰

۶۷,۵۰۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید