معرفی و خرید 35 مدل ست کیف و کفش زنانه مجلسی با قیمت فوق العاده

ست کیف و کفش زنانه

ست کردن کیف و کفش با یکدیگر، یکی از پر اهمیت ترین مسائل برای بانوان در مراسمات رسمی و غیر رسمی می باشد؛ ست کیف و کفش زنانه به راحتی انجام نمی پذیرد و تقریبا قوانین زیادی دارد.

اگر بتوانید نکاتی که در ادامه گفته می شود را در ست کیف و کفش زنانه رعایت کنید. بدون شک ست بسیار زیبایی خواهید داشت و می توانید توجه تمامی افراد را به خود جلب کنید.

 

ست کیف و کفش زنانه

در ادامه نکاتی را برای ست کردن کیف و کفش زنانه به شما خواهیم گفت.

موقعیت

بدون شک توجه به موقعیت یکی از مهم ترین عوامل در ست کیف و کفش زنانه می باشد. برای مثال شما نمی توانید از کیف و کفش های غیر رسمی در مجالس عروسی و جلسات کاری استفاده کنید.

سعی کنید ست خود را با توجه به موقعیت انجام دهید. برای مثال اگر به مجالس رسمی مانند عروسی می روید، سعی کنید از کفش های پاشنه بلند و کیف های تقریبا کوچک استفاده کنید.

این ست می تواند به استایل شما در مراسمات رسمی و مجالس عروسی کمک بسیار زیادی کند و باعث جلب توجه تمامی افراد حاضر در مراسم یا میهمانی شود.

استفاده از ست کیف و کفش زنانه براق در موقعیت و مکان های رسمی یکی از محبوب ترین ست ها می باشد. به طور کلی ست کردن کیف و کفش های براق با یکدیگر کار بسیار درستی است که بانوان انجام می دهند. اما استفاده از این ست برای موقعیت های ورزشی و روزمره توصیه نمی شود. سعی کنید از این ست در موقعیت های رسمی و جلسات کاری استفاده کنید.

 

توجه به نوع کفش

نوع کفش در ست بسیار مهم است. از آن جایی که نمی توان با کفش های اسپرت به عروسی رفت و یا با کفش های مجلسی ورزش کرد، باید موقعیت های مختلف را بشناسید و سپس کفش مناسب با آن موقعیت را انتخاب کنید.

به طور کلی استفاده از کفش های پاشنه بلند در مراسمات رسمی انتخابی بسیار مناسب و ایده آل می باشد. از کفش های بدون پاشنه و کفه تخت، می تواند در مجالس و میهمانی های خودمانی و دورهمی های فامیلی استفاده شود.

 

سایز

سایز کیف بسیار مهم است. به همان اندازه که پاشنه کفش در تصمیم شما برای ست کردن تاثیر گذار است. سایز کیف نیز تاثیر گذار خواهد بود؛ برای مثال استفاده از کیف های سایز بزرگ در مجالس عروسی نمی تواند انتخاب مناسبی باشد و در این نوع مراسمات معمولا از کیف های سایز متوسط و کوچ دستی استفاده می شود.

سعی کنید از کیف های دستی با بند های کوتاه در مراسم رسمی و میهمانی ها استفاده کنید. استفاده از این نوع کیف ها در مراسمات رسمی می تواند تا حد بسیار به استایل شما کمک کند.

 

شکل

هم شکل بودن کیف و کفش در ست نیز آخرین توصیه ما به شما است. سعی کنید از ست کیف و کفش زنانه هم شکل و یک رنگ در ست استفاده کنید. برای مثال در مراسمات رسمی می توانید از کفش های پاشنه بلند رنگ زرد و کیف های دستی رنگ زرد استفاده کنید و مطمئنا باشید که توجه تمامی افراد به این ست شما جلب خواهد شد.

 

جمع بندی نهایی

از آن جایی که ست کردن کیف و کفش یکی از اصلی ترین دغدغه های زنان در میهمانی ها و مجالس رسمی می باشد. سعی کردیم نکاتی را در این باره به شما بگوییم تا بتوانید با استفاده از این نکات، ست بسیار خوب و ایده آلی داشته باشید. توجه به شکل و رنگ کیف یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در ست خواهد بود.

ما در این مقاله سعی کردیم نکات لازم و ضروری را بیان کنیم. پس امیدواریم که بعد از مطالعه‌ی این مقاله، بهترین خرید آنلاین یا حضوری را داشته باشید. با بیان نظرات خود ما را در بهبود کیفیت مقالاتپپت مارکت یاری کنید.

 

ست کیف و کفش زنانه کد 027

۲۰٪

۴۲۸,۰۰۰

۳۴۲,۴۰۰ تومان

ست کیف و کفش زنانه کد 020

۲۰٪

۵۱۸,۰۰۰

۴۱۴,۴۰۰ تومان

ست کیف و کفش زنانه کد 026

۲۰٪

۴۴۸,۰۰۰

۳۵۸,۴۰۰ تومان

ست کیف و کفش زنانه کد 136

۲۰٪

۴۲۸,۰۰۰

۳۴۲,۴۰۰ تومان

ست کیف و کفش زنانه کد 134

۲۰٪

۵۱۸,۰۰۰

۴۱۴,۴۰۰ تومان

ست کیف و کفش زنانه کد 05-SE122 غیر اصل

۴۰٪

۱۲۹,۰۰۰

۷۷,۰۰۰ تومان

ست کیف و کفش زنانه کد 137

۲۰٪

۵۰۸,۰۰۰

۴۰۶,۴۰۰ تومان

ست کیف و کفش زنانه مدل AM04

۲۵٪

۲۳۵,۰۰۰

۱۷۵,۵۰۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید