قیمت و معرفی 35 مدل بهترین رژلب مایع قرمز،مات کیفیت عالی

رژلب مایع

استفاده از رژلب برای آرایش از سال های بسیار دوری است که انجام می گیرد. مطمئنا شاهد پیشرفت روز به روز مدل و رنگ های رژلب خواهیم بود. به طور کلی رژلب دو دسته جامد و مایع دارد که عملکرد آن ها یکسان نیست. در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی را درباره رژلب مایع به شما ارائه کنیم.

 

رژلب مایع

رژلب دوست داشتنی ترین لوازم آرایشی در بین خانم ها است. در ساعت های مختلفی از روز، بانوان به استفاده از آن در مکان ها و شرایط مختلف می پردازند و انصافا هم وقت زیادی را برای زیبایی لب های خود، می گذارند.

به طور کلی تمامی رژهای مایع دارای خاصیت براق کنندگی و درخشندگی بسیار بالایی هستند. به همین دلیل برخی از بانوان استفاده از این نوع رژ را مناسب نمی دانند و به سراغ رژهای مات می روند.

اما باید گفت که رژ مایع هم چنان هم طرفداران زیادی دارد. اگر در مجالس مشاهده کرده باشید، اکثر بانوان حاضر در آن جا، از رژلب مایع براق استفاده می کنند. استفاده از رژ مایع در میهمانی ها و مجالس عروسی به همراه کت های زنانه مجلسی بسیار کاربردی است.

اما تمامی رژلب ها دارای عوارض بسیار خطرناکی هستند. برای مثال اگر از رژلب در باردارای استفاده کنید، به دلیل سربی که در آن وجود دارد، ممکن است به شما آسیب مغزی و مشکلات کلیوی وارد شود و در نتیجه به کودک نیز آسیب وارد شود.

به شدت توصیه می شود که خانم های باردار به هیچ عنوان از هیچ گونه رژلبی استفاده نکنند تا جنین آن ها در سلامت کامل باشد و دچار مشکل نشود. در صورت استفاده از رژلب هنگام بارداری، احتمال به وجود آمدن مشکل برای جنین بسیار زیاد خواهد بود.

همچنین در حالت عادی و استفاده از رژ در شرایط عادی نیز، ممکن است باعث ایجاد سرطان سینه و سرطان های ریوی شود. به طور کلی توصیه می شود در استفاده از رژلب مایع و رژلب جامد زیاده روی نکنید و بیش از اندازه آن ها را مصرف نکنید تا بیماری های خطر ساز از این طریق به سراغ شما نیایند.

 

توصیه هایی درباره استفاده از رژلب مایع

از آن جایی که برخی از بانوان مقدار زیادی از رژ مایع را در هر مرتبه استفاده می کنند. باید بگوییم که هیچ نیازی به استفاده زیاد از رژمایع نیست و شما می توانید با یک دور کشیدن رژلب به لب های تان، آن را رنگی کنید. مواد رژلب مایع آن قدر منسجم هستند که با همین یک بار نیز برای مدت طولانی بر روی لب بمانند.

وقت زیادی برای استفاده و کشیدن رژلب مایع نیاز ندارید. اما این گونه نیست که بتوانید در مدت زمان بسیار سریع، رژلب مایع را بزنید. به دلیل مایع بودن این رژلب، بدون شک باید زمان بیشتری را نسبت به استفاده از رژلب جامد بگذارید. زیرا رژلب مایع امکان ریختن و حتی کثیف کردن صورت شما را خواهد داشت.

 

جمع بندی نهایی

توصیه می شود تا حد امکان از رژلب در طول روز استفاده نکنید. اگر قرار است از رژلب استفاده کنید. زیاد این کار را تکرار نکنید و بیش از اندازه مصرف نکنید. بدون شک استفاده بیش از اندازه این رژلب ها می تواند باعث ایجاد سرطان های سینه و ریوی در شما شود.

ما در این مقاله سعی کردیم نکات لازم و ضروری را بیان کنیم. پس امیدواریم که بعد از مطالعه‌ی این مقاله، بهترین خرید آنلاین یا حضوری را داشته باشید. با بیان نظرات خود ما را در بهبود کیفیت مقالات پپت مارکت یاری کنید. در ادامه پیشنهاداتی از بهترین مارک ها و برندها برای شما داریم، این محصولات امتحان خود را پس داده اند با خیال راحت خرید کنید.

رژلب مایع کالر کاستل شماره 04

۵۱٪

۳۵,۰۰۰

۱۷,۱۵۰ تومان

رژلب مایع کالر کاستل شماره 15

۵۱٪

۳۵,۰۰۰

۱۷,۱۵۰ تومان

رژلب مایع میسی موس شماره 101

۵۱٪

۳۵,۰۰۰

۱۷,۱۵۰ تومان

رژلب مایع میسی موس شماره 103

۵۱٪

۳۵,۰۰۰

۱۷,۱۵۰ تومان

رژلب مایع میسی موس شماره 102

۵۱٪

۳۵,۰۰۰

۱۷,۱۵۰ تومان

رژلب مایع کالر کاستل شماره 14

۵۱٪

۳۵,۰۰۰

۱۷,۱۵۰ تومان

رژلب مایع کالر کاستل شماره 17

۵۱٪

۳۵,۰۰۰

۱۷,۱۵۰ تومان

رژلب مایع میسی موس شماره 106

۵۱٪

۳۵,۰۰۰

۱۷,۱۵۰ تومان

رژلب مایع کالر کاستل شماره 07

۵۱٪

۳۵,۰۰۰

۱۷,۱۵۰ تومان

رژلب مایع میسی موس شماره 104

۵۱٪

۳۵,۰۰۰

۱۷,۱۵۰ تومان

رژلب مایع کالر کاستل شماره 01

۵۱٪

۳۵,۰۰۰

۱۷,۱۵۰ تومان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید