قیمت و خرید 32 مدل باکس سگ بزرگ و ارزان مناسب پرواز و مسافرت خارج

خرید باکس سگ

باکس سگ همان قوطیی است که سگ در آن قرار می‌گیرد و جابه‌جایی سگ شما با ایمنی بیش‌تری انجام می‌شود و نیز از این جعبه برای یادگیری سگ در منزل هم استفاده می‌شود. این جعبه به شما کمک می‌کند که سگتان را با آسودگی در کنارتان حمل کنید و به هر مکانی ببرید. خرید باکس سگ لازمه داشتن اطلاعاتی در مورد جعبه سگ هست که در این بخش به بیان آن‌ها می‌پردازیم.

چرا باید باکس سگ تهیه کنیم؟

یکی از مهم ترین دلایلی که شما باید برای سگ خود جعبه تهیه کنید. احساس آرامش و راحتی سگ شما درون این جعبه هاست. شما از این جعبه ها علاوه بر اینکه در بحث حمل و نقل و جابجایی استفاده می کنید در خانه هم می توانید برای آموزش سگ از آن استفاده کنید. بعضی از سگ ها بسته به نژادشان علاقه خاصی به انسان ها دارند به همین خاطر در محیط بیرون خانه دوست دارند کنار آدم های دیگر بروند. این امر ممکن است موجب رنجش افراد جامعه شده و برای سگ شما مشکلاتی به بار آورد. بهترین گزینه برای جلوگیری از این اتفاقات استفاده از همین باکس های سگ هست.

امکان‌ دارد فکر کنید که قرار دادن سگ‌ها داخل باکس کاری غیراخلاقی و بی‌رحمانه است و باعث گوشه گیری و مریضی سگ شما خواهد شد. منتها ضروری است بدانید که تهیه باکس سگ خوب و مناسب می‌تواند اثرات بیش از حد خوبی را بر روی سگ شما اعمال کند. با داشتن دانسته‌ها کافی در مورد خرید باکس سگ نه تنها باعث بیماری سگ خود نمی شوید. برعکس بلکه به سگ خود از لحاظ آرامش و امنیت و آموزش کمک زیادی می کنید. در ادامه شما را با بیان نکاتی در مورد جعبه سگ و انواع آن ها آشنا می کنیم.
.

اشکال مختلف جعبه سگ- باکس سگ

باکس سگ که به آن ها کریر سنگ نیز می گویند دارای مدل ها گوناگونی هستند. انتخاب جعبه مناسب برای سگتان به یکسری موارد بستگی دارد. از جمله این موارد می توان به چثه سگتان، نژادی که دارد، مقدار مصرف آب و غذای روزانه و … اشاره کرد. در ادامه ما به یکسری از این مدل ها را بررسی می کنیم تا شما انتخاب بهتری برای خرید داشته باشید.

باکس سگ با توجه به جنس مواد سازنده آن در سایزها و جنس های مختلفی وجود دارند.برخی از جعبه ها جنس نرم تر و انعطاف بیشتری دارد. این مدل جعبه ها از جنس پارچه هستند و خیلی نرم و قابل انعطاف ترند. این مدل حالت ساک یا کوله پشتی دارد برای سگ هایی که جثه ی کوچکی دارند مناسب است. خیلی راحت در پیاده روی های طولانی می توانید از این مدل باکس ها استفاده کنید.در این مدل ها راه ورود و خروج سگ به وسیله ی زیپی است که در بالای کیف یا در کناره های آن تعبیه شده است.

مدل دوم از باکس های سگ ازمواد پلی پروپیلن ساخته شده اند و به همین خاطر جنس سخت و محکمی دارند. انعطاف کم تر و وزن بیشتری هم نسبت به جعبه های پارچه ای دارند. برای تهویه این مدل ها در کنار جعبه توری هایی تدارک دیده شده و راه ورود و خروج این مدل ها از طریق درب توری هست که بیشتر در قسمت جلویی جعبه قرار دارد.

تمیز کردن باکس های محکم و سخت نسبت به جعبه های پارچه ای و نرم راحت تر است. در کنار همه ی این موارد این کریرهای سگ یکسری ویژگی های خاصی هم دارند. مثلا در بعضی از مدل ها در کناره های باکس محل هایی برای قرار دادن وسایل سگ تعبیه شده که کار را خیلی راحت می کند. در بعضی از مدل ها دیده شده که باکس داری چرخ های کوچکی هست که خیلی راحت می توانید مسافت های بسیار طولانی جعبه را حمل کنید و دیگر نیاز نیست باکس را در دست بگیرید.

 

نکاتی در ارتباط با خرید باکس سگ

تا به اینجا توضیحاتی در مورد انواع باکس های سگ و مدل های مختلف آن ارائه دادیم. متوجه شدیم که کار اصلی این باکس های سگ ایجاد امنیت و آرامش بیشتر برای سگ شما است. در کنار این ها کاربردهایی هم در بحث آموزش سگ شما دارد. با استفاده از این باکس های پلاستیکی، فلزی یا پارچه ای شما دیگر نگرانی بابت بازیگوشی سگتان ندارید. با خیال راحت می توانید سگ خود را به هر مکانی که دلتان می خواهد ببرید.

برای اینکه سایز مناسب برای خرید باکس سگ خود را بدانید باید به دو نکته مهم توجه کنید. ابتدا باید دقت کنید که باکسی که تهیه میکنید نباید خیلی بزرگ تر از سایز سگ شما باشد یعنی طوری نباشد که سگتان بتواند درون آن بازی کند. از لحاظ طولی باید متناسب با طول سگتان باشد خیلی فضا برای بازیگوشی نداشته باشد. از لحاظ ارتفاع هم باید طوری باشد که سگتا بتواند روی پای خود بنشیند. بلندی باکس طوری نباشد که سگ درون آن بتواند بپرد یا بچرخد. با در نظر داشتن این دونکته به سایز مناسب برای خرید باکس دست پیدا می کنید.

بعضی افراد دوست دارند سگ را از بچگی خودشان بزرگ و تربیت کنند. این افراد می توانند برای صرفه جویی و مدیریت در هزینه ها باکس بزرگتری (مناسب با سیاز بلوغ سگ) تهیه کنند. تا زمان بزرگ شدن سگ خود باید فضای داخلی باکس را به وسیله ی ابزارهای تقسیم کننده فضا محدود کنند. بدین وسیله جلوی بازیگوشی سگ را می توان کنترل کرد تا زمانی که به سایز مناسب با سایز جعبه برسد. با این روش شما جلوی هزینه اضافی برای دو بار تهیه جعبه سگ را می گیرید.

در خرید باکس باید به شرایط آب و هوایی محل زندگی خود نیز توجه کنید. مثلا اگر در آب وهوای گرم زندگی می کنید باید از باکس های توری استفاده کنید، مسلماً در این آب و هوا بخواهید از باکس پارچه ای استفاده کنید برای سگتان کار را سخت می کنید. باکس های پارچه ای که فضای داخلی به نسبت گرم تری دارند برای مکان هایی با آب و هوای سردتر مناسب تر است.

سگ ها هم مانند سایر موجودات زنده دوست دارند محیط اطراف خود را تماشا کنند. به همین دلیل بهتر است باکسی که تهیه می کنید فضایی برای دید سگ داشته باشد. فضایی که اگر روبروی سگ (همان درب ورود و خروج) باشد بهتر است. چرا که از تحرک بی مورد و اضافی سگ جلوگیری می شود.

برای بحث آموزش سگ بهتر است از باکس استفاده کنید که اطراف آن پوشیده باشد. سگ در این باکس ها از محیط بیرون خود بی خبر است. بهترین مدل برای این موارد باکس های پلاستیکی هست که به نسبت پارچه ای بدنه ی محکم تر و سفت تری دارد. در این مدل ها محل دید سگ فقط و فقط درب ورودی جعبه هست. گزینه ی بسیار مناسبی برای سگ های بازیگوش هست چرا که درون جعبه دید محدودتری نسبت به اطراف خود دارند.